Ewolucja randek w Singapurze

26 lutego, 2022 by Brak komentarzy

Instytucja datowania jest stosunkowo nowa, ewoluowała w ciągu ostatnich kilku stuleci. Jest powiązany z instytucjami małżeństwa i rodziny. Chociaż z biegiem czasu na te dwie instytucje miało wpływ wiele czynników, związek między randkowaniem a małżeństwem pozostaje fundamentalną częścią ludzkiej kultury. W miarę jak społeczeństwa ludzkie ewoluowały od społeczeństw łowiecko-zbierackich do bardziej cywilizowanych kultur, stosunek seksualny stał się jedną z niewielu biologicznych stałych. Doprowadziło to również do wielu zmian w społeczeństwie i zachowaniu.

Historycznie randkowanie było postrzegane jako prekursor małżeństwa, ale mogło też być celem samym w sobie. Tradycyjnie robiono to przed osiągnięciem wieku małżeństwa, co czyniło to zobowiązanie trwalszym. Jednak, gdy ludzie zaczęli przemieszczać się między miastami i stali się bardziej mobilni, trwałość małżeństwa zmniejszyła się, a randki postrzegano jako bardziej elastyczne zajęcie. W rezultacie randki stały się bardziej popularne. Szybko rozwijające się technologie odegrały również dużą rolę w ewolucji datowania w Singapurze. Nowa technologia komunikacji pozwoliła ludziom komunikować się i spotykać bez kontaktu twarzą w twarz. A w przypadku samochodów eksploracja seksualna na tylnym siedzeniu stała się bardzo powszechnym zjawiskiem. Partner do wynajęcia na imprezę

W Singapurze jednym z największych serwisów randkowych jest SDU, rządowy serwis randkowy. W przeszłości SDU promowała małżeństwa wśród samotnych absolwentów uniwersytetów, a później połączyła się z Służbami Rozwoju Społecznego, aby promować małżeństwa wśród osób nie będących absolwentami. W ostatnich latach ta usługa randkowa stała się znana jako SDN lub Social Development Network i promuje trwałe relacje. Ponadto pomaga stworzyć sprzyjające środowisko sieciowe. Oprócz promowania znaczących relacji, SDN angażuje się w zapewnienie płynnego przejścia życia.

W Singapurze randki to proces, w którym dwie osoby są do siebie przyciągane i spędzają ze sobą trochę czasu. Jeśli proces randkowy się powiedzie, może to doprowadzić do związku. Ale wiąże się to również z pewnym ryzykiem. Na przykład, jeśli dwoje ludzi pociąga tylko siebie, mogą udawać, że są w sobie zakochani i wspólnie uprawiać seks. Prowadzi to do gwałtu i przemocy.

Randki online to pierwszy krok do związku. Początkowo dwie osoby mogą się nie znać, ale wiedzą, że są do siebie pociągnięci. W końcu te dwie osoby rozwiną związek i zaczną spędzać ze sobą więcej czasu. Ale jeśli proces randkowania nie postępuje, mogą po prostu udawać, że są w sobie zakochani, aby uniknąć randek. Ta praktyka jest również niebezpieczna dla drugiej osoby, ponieważ może prowadzić do zdrady.

Jako termin społeczny randki są różne w każdej kulturze. To nie jest związek, chyba że dwie osoby są małżeństwem. W większości kultur randki to rytuał zalotów, podczas którego dwoje ludzi spotyka się publicznie pod czujnym okiem przyzwoitki. W wielu krajach zachodnich działalność ta została wprowadzona jako działalność zainicjowana przez siebie, ale różni się w zależności od kultury. Pojęcie „randki” w Chinach różni się od koncepcji „zalotów” w innych krajach.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.